Ručná autoumyváreň Žilina

  • Autoumyváreň MAX so sídlom v obchodnom centre MAX Žilina poskytuje profesionálne služby v rámci ručného čistenia a umývania vozidiel.
  • Sme nová dynamická spoločnosť s mladým kolektívom, ktorej politikou je ústretový prístup, vysoká kvalita odvedenej práce a prijateľné ceny.
  • Naše služby poskytujeme hlavne širokej verejnosti, ale aj podnikom a rôznym iným organizáciám.
  • Na čistenie vozidiel používame iba značkovú Ph neutrálnu autokozmetiku, ktorá je bezpečná pre interiér a exteriér vozidla.
  • Narozdiel od bežných autoumyvárni poskytujeme okrem samotného umytia vozidla komplexný rad služieb od voskovania, tepovania, starostlivosti o plasty až po chemickú ochranu vozidla pred znečistením, poveternostnými vplyvmi alebo vodnými škvrnami či hmyzom.

Ponúkané služby

100% ručné umytie

100 % ručné umytie

Autoumyváreň Max ponúka svojim zákazníkom ručné čistenie vozidla, ktoré chráni vozidlo pred poruchami laku spôsobenými automatickými autoumyvárňami.

ph neutralna chémia

PH neutrálna chémia

Pri čistení vozidiel používame kvalitné autošampóny, ktoré šetria lak a voskovú vrstvu. Dokonale zabavia Vaše vozidlo od všetkých špín, mastnôt alebo nečistôt.

sušenie vzduchom

Sušenie vzduchom

Sušenie vozidla vzduchom je šetrná bezkontakná metóda, pri ktorej nehrozí, že dôjde k poškodeniu laku kvôli nečistotám v podobe jemných kamienkov alebo prachu v handrách.

odstránenie hmyzu

Oživenie plastov

Pri práci používame prípravky obnovujúce pôvodný vzhľad vonkajších aj vnútorných plastov, keďže časom strácajú svoju farbu a sýtosť. Ochranná vrstva odpudzuje nečistoty, vodu a chráni ich pre nebezpečným UV žiarením.

odstránenie hmyzu

Odstránenie hmyzu

Hmyz dokáže svojimi kyselinami neleptať plasty alebo lak vozidla. Preto sa vždy snažíme dôkladne odstrániť všetky jeho zbytky z vozidla.

vysoký lesk

Vysoký lesk

Pomocou kvalitnej autokozmetiky a chémie, ktorú používame pri detailingu Vášho vozidla zabezpečíme atraktívny vzhľad, žiarivý lesk, perfektne čisté okná a interiér vozidla.

dekontaminacia laku

Dekontaminácia laku

Na lak vozidla sa postupom času usadia rôzne drobné častice asfaltu, prachu, hrdze alebo živice, ktoré bežné čističe nezmyjú, a preto ošetrujeme lak špeciálnymi prostriedkami.

kvalitný tuhý vosk

Kvalitný tuhý vosk

Túhe vosky vo forme pasty, ktoré používame dodávajú laku vozidla hlboký lesk, chránia lak na niekoľko mesiacov a odpudzujú nečistoty a vodu.

Dlhodobá ochrana karosérie

Dlhodobá ochrana karosérie

Pomocou použitia exkluzívnych produktov na ochranu laku vieme zabezpečiť dlhodobú ochranu karosérie Vášho vozidla. Ochranný náter vytvorí odolný povlak podobný sklu, ktorý ochráni Vaše vozidlo pred negatívnymi vplyvmi prostredia (škrabance, nárazy kamienkov, apod.).

Detailne čistenie

Detailné čistenie

Ručná autoumyváreň Žilina v ZOC MAX ponúka detailné čistenie vozidla, ktoré zahŕňa vysávanie batožinového priestoru, podlahy, sedačiek, čistenie plastov a skiel.

Dlhodobá ochrana karosérie

Odstránenie škvŕn

Škvrny od zaschnutej vody sú jednou z najčastejších vád laku, s ktorými sa stretávame. Pomocou chemických prípravkov vieme tieto škvrny odstrániť a predísť ich tvorbe. Okrem vodných škvŕn vieme vyčistiť rovnako aj olejové alebo asfaltové škvrny.

oživenie interieru

Oživenie interiéru

Plastové komponenty postupom času strácajú na svojom vzhľade. S usadenou mastnotou a nečistotami začne interiér vypadať zašlo. Náš tím pracovníkov sa postará o to, aby interiér Vášho vozidla získal pôvodný vzhľad. Súčasne naimpregnujeme plastové časti, aby sme zaistili ich dlhodobú ochranu.

Dezinfekcia

Dezinfekcia

Klimatizácia nasáva vonkajší vzduch, ktorý obsahuje rôzne organické a anorganické látky, ktoré znečisťujú filtre a usádzajú sa v celom systéme klimatizácie. Naši pracovníci dôkladne dezinfikujú klimatizáciu Vášho vozidla ozónom, ktorý je 100 násobne účinnejší ako chlór.

Hĺbkové čistenie

Hĺbkové čistenie

Hĺbkové čistenie vozidla zahŕňa vysávanie podlahy, batožinového priestoru, sedačiek, čistenie plastov, skiel, tepovanie sedaniel, podlahy a dezinfekciu interiéru.

ručná autoumyváreň Žilina

Kde nás nájdete:

Autoumyváreň MAX nájdete vo vnútornom parkovisku obchodného centra MAX Žilina.
ZOC MAX Žilina
Prielohy 979/10
01001 Žilina